Pro pořadatele akcí a firmy | Muzeum Olomoucké pevnosti, o.s. 


Staň se naším fanouškem a měj přehled, co se na KP děje:

Pro pořadatele akcí a firmy

Korunní pevnůstka je uzpůsobena ke konání různých typů akcí.

Areál Korunní pevnůstky se nachází v atraktivním prostředí v těsné blízkosti historického centra. Je oplocen a svým rázem, členitostí a rozsahem je vhodným místem pro pořádání společenských akcí nebo firemních prezentací. Lze zde uspořádat velké open air akce nebo koncerty. Korunní pevnůstka si v tomto směru již získala dobré renomé.

 

Prachárna (interiér)

Pro koncerty a divadla komornějšího rázu je vhodný rekonstruovaný prostor prachárny s kapacitou cca 80 diváků. Možno realizovat také rauty, prezentační akce, předávání ocenění.

 

Venkovní areál

K pořádání svých akcí můžete využít i venkovní plochu, kde se pravidelně konají koncerty, přehlídky, benefiční akce, dětské a sportovní dny.

 

Amfiteátr (od konce května 2015)

Amfiteátr nabízí netradiční pohled na městské panorama. Leží ve vnitřní části bastionu původního barokního opevnění Olomouce. Svým sevřeným tvarem a stupňovitým hledištěm vytváří optimální podmínky pro pořádání společenských, kulturních a sportovních akcí z hlediska viditelnosti, koncentrace diváků a atmosféry pro účinkující. Prostor lze využít i jako arénu.

Pojme 562 diváků v šesti řadách, kapacita může být zvýšena židlemi či lavicemi na středové ploše (cca 312 míst). Maximální kapacita by v tomto případě byla 874 diváků. Celý prostor je osvětlen a má vlastní přípojné místo elektrické energie.

Ke každé akci je potřeba zajistit pódium (pokud nebude plocha využita jako aréna) a sociální zařízení (bude umístěno vedle barokní prachárny).

Šířka ústřední plochy amfiteátru je 16, 3 m, délka v hlavní ose je variabilní, počítat se dá přibližně s 25 metry.

 

Na vaši akci můžeme zprostředkovat požadované doplňkové služby.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 724 443 848.


Muzeum
Olomoucké
pevnosti z.s.
Facebook:


Muzeum Olomoucké pevnosti, z.s.
Michalská 1141/8
772 00 Olomouc
IČ 28557484
GPS: 49°35'32.738"N, 17°15'30.059"E

Dagmar Lenertová
ředitelka spolku
Tel.: +420 724 443 848
E-mail: pevnostolomouc@seznam.cz

QR kód